Çetin İnşaat İskele

Hizmetlerimiz
Image

TSE Belgeli Galvanizli Ve Güvenlikli İskele Satışı

İnşaat İskelesi
Sistem TSE EN 12810-1,12810-2,12811-1 ve 12811-2 standartlarına göre dizayn edilmiştir. Zemini teraziye almak için alt ayar milleri kullanılır. Bağlantı elemanları (dayama aparatı) ile iskele binaya sabitlenir. Sistem projenize göre ÇETİN İNŞAAT İSKELE tarafından tasarlanır, uygun olarak kurum ve söküm uygulaması yapılır.
Image

İskele Kurum Ve Söküm

Kiralık İskele
5 yıldır faaliyet gösteren Çetinler İskele, kalitesi,profesyönel ekiplerimizle ile müşterilerine en kaliteli hizmeti vermektedir.
Image

Kiralık İskele Hizmetleri

Kiralık İskele
Profesyonelliği ve tecrübesi sayesinde, geleceğin ürün ve hizmetlerini oluşturan modern ve teknoloji odaklı iskele çözümleri ile başarıyı olmazsa olmazı yapan bir felsefeyi benimsemiş olan ÇETİN İNŞAAT İSKELE, geliştirdiği ürünler ile müşterilerinin kârlılığını ve uygulamada yaşadığı sıkıntıları bertaraf etmelerine olanak sağlamakta.
Image

Isı Yalıtımı

Kiralık İskele
Isı yalıtımı olmayan bir binanın çatı, temel ve duvarlarından %70’ e varan ısı kaybı yaşanmaktadır. Isı yalıtımı ile ısıtma giderlerinden önemli ölçüde tasarruf sağlamak mümkündür.
Image

İskele Aksesuarları

Kiralık İskele
Merdiven, Duvar Dayama, Alt Ayar Mili, Kurt Ağzı, Fincan, Ayarlı Dayama, Alt Ve Üst Ayar Mili, Flanş, Tekil Kelepçe, İskele Merdiveni.